Solární elektrárny

Provádíme veškeré služby a práce v oblasti solárních elektráren. Provedeme Vás návrhem vhodného řešení až po realizaci. Ani po realizaci to pro nás nekončí a se službou péče o FVE máte svou elektrárnu v perfektním stavu - provádíme pravidelné kontroly elektrárny vč. fyzické kontroly funkčnosti panelů.

KONTROLA FVE

U solárních elektráren je vzhledem k tomu, že se většinou jedná o silný zdroj energie, důležitá její bezchybná funkce. Pravidelné revizní prohlídky jsou důležitou součástí péče o Vaši elektrárnu, ať už se jedná o pár panelů na garáži nebo o velkou elektrárnu na poli.

ROZŠÍŘENÍ FVE

Pokud chcete Vaší stávající elektrárnu rozšířit o pár ale i o několik desítek panelů navíc, přidat nebo rozšířit bateriové úložiště, kontaktujte nás a najdeme vhodné řešení.

REVITALIZACE FVE

Pro poptávku nás neváhejte kontaktovat.

POMOC S NASTAVENÍM

Žádný učený z nebe nespadl platí i v tomto případě, ale platí, že laik by se neměl bez potřebných znalostí do nastavování elektrárny vůbec pouštět. Pokud k tomu již zkrátka došlo a nevíte jak dál, kontaktujte nás a pomůžeme Vám s nastavením anebo zprovozněním elektrárny.

DOTACE A ŽÁDOSTI

Vyřídíme veškerou potřebnou administrativu - od žádosti o připojení k DS, žádosti o dotaci, přes žádost o PPP a doložení realizace pro úspěšné vyplacení dotace.